Acus One ONE-ALL/BK ONE FOR ALL

Kód: ONE-ALL/BK
Značka: Acus
24 822 Kč 20 685 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Acus One ONE-ALL/BK ONE FOR ALL Pódiový systém

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pódiový systém ONE FOR ALL, 200W, 5 kanálů, reverb, černá povrchová úprava

One For All je systém, který je kompaktní, všestranný a umožňuje připojit různé hudební nástroje (keyboard a digitální piano) a kvalitní mikrofonní kanál.

Je to dokonalé řešení, když je zapotřebí vysoce kvalitní systém s nízkou hmotností v kompaktním balení.

Má 3 vstupy (2 Mic/line, 1 line Stereo), které jsou vybaveny funkcí Peak LED, Gain Control, 3 Band EQ, FX Send a ovládáním hlasitosti.

Aux input má samostatné ovládání hlasitosti a 2-pásmový ekvalizér.

K dispozici jsou 2 výstupy (Line a Record) a filtr zpětné vazby. Má 8 digitálních efektů a konektor na sluchátka (s nezávislým ovládáním hlasitosti).
Kombinované funkce tohoto systému dělají One For All skutečně jedinečným zvukovým řešením.

Specifikace:

Frekvenční odezva : 40Hz - 20kHz
Maximální výkon: 200W RMS
Formát systému: 2 way biamp
Výkon wooferu: 150W RMS
Výkon tweeteru: 50W RMS
Citlivost 1W 1MT: 94dB
Crossover: electronic
Woofer velikost: 8"
Tweeter: compression tweeter
Box: 2 way bass reflex
Konstrukce: překližka
Hmotnost: 13 kg
Rozměry: výška: 39 cm, šířka: 32 cm, hloubka: 27,5 cm


Společnost ACUS Sound Engineering vyvinula řadu ONE FOR STRINGS, aby zvýšila úroveň zvuku všech elektroakustických nástrojů (zejména elektroakustických kytar) bez změny přirozeného tónu kytary nebo rezonance.

Zesilovače One For Strings jsou navrženy v v minimalistickém stylu s vlastními reproduktory, kabinetmy a vysoce spolehlivými elektronickými komponenty, které dokáží zesílit zvuk zcela přirozeně. One For Strings mohou být také použity jako mini PA systém. Je všestranný a citlivý, s plným rozsahem funkcí speciálně upravených na akustické nástroje.

Tato řada zesilovačů, která se neustále vyvíjí, sestává ze 4 zesilovačů a rozšíření (pro ty, kteří prostě chtějí zvětšit zvukový rozsah komba bez změny akustického tónu). Každá jednotka se odlišuje od jiných v počet kanálů či napájení.

Uvádíme seznam některých detailů a konstrukce koncipovaných v italském závodě Recanati:

Inovativní a stylový ovládací panel nabízí vlastní stylizované knoflíky, mikrometrické a funkční. Při vyrovnávání reguluje kombo změny úrovní frekvence bez změny původního tónu, dokonce i v dolních a horních registrů. Celá řada zesilovačů nabízí na výběr více kanálů a reverb s exkluzivními procesory. Také jsou k dispozici výstupy line outs, mic a auxiliary inputs.

Designéři společnosti ACUS ve spolupráci se špičkovými instrumentalisty vyvinuli bi-zesílené výkonové části v elektronických součástkách, které dokáží vytvořit vysokou šířka pásma a rychlost přenosu. V rámci předzesilovačů jsou výstupní stupně třídy A v strategických polohách schopné nabídnout velmi teplý tón typický pro studiové zesilovače.

- Reproduktory jsou vyrobeny v Itálii podle specifikací společnosti ACUS. Každý model má schopnost citlivě reagovat na změny v dynamice.

- Kompaktní a lehký speaker kabinet je ručně vyrobený z přírodního dřeva se správným poměrem výkonu. Model v přírodní barvě dřeva zdůrazňuje minimalistický design a vzhled produktů ACUS. Je to vrstva z březového dřeva, na níž je ochranný polyesterový vrchní nátěr.

- Příslušenství - jako ochranná kovová mřížka a rukojeti na přenášení jsou jedinými specifikace s reálnou pozorností na detail a funkčnost designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: aktivní reproboxy
Záruka: 2
Výkon: 200 W
Velikost reproduktoru: 8 palce
Hmotnost: 13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: