Hayman Basic Series elektronické bicí | DD-105

Kód: DD-105
Akce
Značka: Hayman
10 900 Kč 9 083,33 Kč bez DPH
Skladem
Elektronické bicí, skládací stojan, LED displej, USB Hayman DD-105 roste s vaším dítětem! Hayman DD-105 je ideální pro začátečníky a středně pokročilé bubeníky od věku 5 let. Výškově nastavitelný rám "roste" s vaším dítětem. Jednoduše rozložte ramena a nastavte výšku do požadované velikosti. DD-105 je také vynikající volbou pro bubeníky, kteří chtějí rozvíjet svůj talent, aniž by zabíraly velký prostor v domácnosti. Jeho kompaktní rozměry umožňují rozložení v rohu pokoje a ve složeném stavu je snadné je uchovat, dokonce i pod postel! Všechny výše uvedené vlastnosti činí DD-105 perfektní volbou pro bubeníky, kteří chtějí hrát doma, bez rozruchu! DD-105 má snadno ovladatelný zvukový modul. Můžete hrát spolu s vašimi oblíbenými umělci. Stačí připojit váš MP3 přehrávač nebo iPod a začít hrát s vašimi idoly! Coach Mode: Coach Mode je jedinečný soubor různých temp, časovačů a vytrvalostních cvičení, speciálně vyvinutých na zdokonalení dovedností bubeníka. Specifikace: - 10 vestavěných bicích sad - 200 hlasů - 30 vzorů - 12 drum loops - 4 gumové podložky s průměrem 17,5 cm - 3 gumové činelové podložky o rozměrech 24 x 19 cm - výškově nastavitelný hardware - 3-místný LED displej - víceúčelový konektor na zadní straně modulu pro snadnou a rychlou instalaci Přední panel: - tlačítko napájení - tlačítko hlasitosti - click tlačítko - start/stop tlačítko - + a - tlačítka - (pattern) tlačítka vzorů - tlačítko tempa -Vzor + tempo - 1-5 variantových tlačítek Připojení: - sluchátka - aux in - line out - USB konektor - napájecí konektor - viacúčelový konektor (pro připojení pads) Paličky, napájecí zdroj, klíč na bubny, manuál a instalační příručka jsou zahrnuty spolu s výškově nastavitelným rámem, perfektním pro rychlé a snadné nastavení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronické bicí, skládací stojan, LED displej, USB

Hayman DD-105 roste s vaším dítětem!

Hayman DD-105 je ideální pro začátečníky a středně pokročilé bubeníky od věku 5 let.

Výškově nastavitelný rám "roste" s vaším dítětem. Jednoduše rozložte ramena a nastavte výšku do požadované velikosti. DD-105 je také vynikající volbou pro bubeníky, kteří chtějí rozvíjet svůj talent, aniž by zabíraly velký prostor v domácnosti. Jeho kompaktní rozměry umožňují rozložení v rohu pokoje a ve složeném stavu je snadné je uchovat, dokonce i pod postel!

Všechny výše uvedené vlastnosti činí DD-105 perfektní volbou pro bubeníky, kteří chtějí hrát doma, bez rozruchu!

DD-105 má snadno ovladatelný zvukový modul. Můžete hrát spolu s vašimi oblíbenými umělci. Stačí připojit váš MP3 přehrávač nebo iPod a začít hrát s vašimi idoly!

Coach Mode:
Coach Mode je jedinečný soubor různých temp, časovačů a vytrvalostních cvičení, speciálně vyvinutých na zdokonalení dovedností bubeníka.

Specifikace:
- 10 vestavěných bicích sad
- 200 hlasů
- 30 vzorů
- 12 drum loops
- 4 gumové podložky s průměrem 17,5 cm
- 3 gumové činelové podložky o rozměrech 24 x 19 cm
- výškově nastavitelný hardware
- 3-místný LED displej
- víceúčelový konektor na zadní straně modulu pro snadnou a rychlou instalaci
Přední panel:
- tlačítko napájení
- tlačítko hlasitosti
- click tlačítko
- start/stop tlačítko
- + a - tlačítka
- (pattern) tlačítka vzorů
- tlačítko tempa
-Vzor + tempo
- 1-5 variantových tlačítek

Připojení:
- sluchátka
- aux in
- line out
- USB konektor
- napájecí konektor
- viacúčelový konektor (pro připojení pads)
Paličky, napájecí zdroj, klíč na bubny, manuál a instalační příručka jsou zahrnuty spolu s výškově nastavitelným rámem, perfektním pro rychlé a snadné nastavení.

Doplňkové parametry

Kategorie: elektronické bicí soupravy
Záruka: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: