Leonardo Basic series housle 4/4 | LV-1044

Kód: LV-1044
Akce
Značka: Leonardo
–24 % 1 590 Kč 1 325 Kč bez DPH
Skladem
Houslová sada, 4/4 velikost, materiál z překližky, hmatník, podbradek a ladící kolíky jsou z ebonizovaného tvrdého dřeva, struník je vybaven jemnými dolaďovači. Sada obsahuje i pouzdro, smyčec a kalafunu. Housle jsou vhodné pro začínajícího hráče. Po domluvě Vám dokážeme housle perfektně nastavit a vybavit jejich kvalitními komponenta jakými jsou struny, kobylka či duše dle vlastního výběru. Při výběru komponentů i samotných houslí rádi pomůžeme a odborně poradíme. Nastavení dělá náš firemní profesionální houslař, který má více než 20 leté zkušenosti s nastavováním smyčcových nástrojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houslová sada, 4/4 velikost, materiál z překližky, hmatník, podbradek a ladící kolíky jsou z ebonizovaného tvrdého dřeva, struník je vybaven jemnými dolaďovači. Sada obsahuje i pouzdro, smyčec a kalafunu. Housle jsou vhodné pro začínajícího hráče.

Po domluvě Vám dokážeme housle perfektně nastavit a vybavit jejich kvalitními komponenta jakými jsou struny, kobylka či duše dle vlastního výběru. Při výběru komponentů i samotných houslí rádi pomůžeme a odborně poradíme. Nastavení dělá náš firemní profesionální houslař, který má více než 20 leté zkušenosti s nastavováním smyčcových nástrojů.

Doplňkové parametry

Kategorie: housle 4|4
Záruka: 2
Velikost: 4 / 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: