Rudolph housle 4/4 | RV-1044

Kód: RV-1044
Značka: Rudolph
19 900 Kč 16 583,33 Kč bez DPH
Skladem
Houslová sada, 4/4 velikost, vyrobená z kvalitního javoru a smrku, zadní deska ze žíhaného javoru, ebenová garnitura. Sada obsahuje aj pouzdro a smyčec. Ebenové dřevo se vyznačuje vysokou pevností, tedy prodlužuje životnost samotných kolíků, hmatníku i podbradku. Tyto housle jsou vybaveny kvalitními strunami, perfektně nastavenou kobylkou a kvalitním struníkem s jemnými dolaďovači. Po domluvě Vám dokážeme housle perfektně nastavit a vybavit jejich kvalitními komponenta jakými jsou struny, kobylka či duše dle vlastního výběru. Při výběru komponentů i samotných houslí rádi pomůžeme a odborně poradíme. Nastavení dělá náš firemní profesionální houslař, který má více než 20 leté zkušenosti s nastavováním smyčcových nástrojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houslová sada, 4/4 velikost, vyrobená z kvalitního javoru a smrku, zadní deska ze žíhaného javoru, ebenová garnitura.

Sada obsahuje aj pouzdro a smyčec.
Ebenové dřevo se vyznačuje vysokou pevností, tedy prodlužuje životnost samotných kolíků, hmatníku i podbradku.

Tyto housle jsou vybaveny kvalitními strunami, perfektně nastavenou kobylkou a kvalitním struníkem s jemnými dolaďovači.

Po domluvě Vám dokážeme housle perfektně nastavit a vybavit jejich kvalitními komponenta jakými jsou struny, kobylka či duše dle vlastního výběru. Při výběru komponentů i samotných houslí rádi pomůžeme a odborně poradíme. Nastavení dělá náš firemní profesionální houslař, který má více než 20 leté zkušenosti s nastavováním smyčcových nástrojů.Doplňkové parametry

Kategorie: housle 4|4
Záruka: 2
Velikost: 4 / 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: