Scott Cao Conservatory housle 4/4 | STV750ES-H

Kód: STV750ES-H
Značka: Scott Cao
38 900 Kč 32 416,67 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Housle, 4/4 velikost, vyrobené z kvalitního evropského javoru a smrku, model Guarneri del Gesů "Heifetze 1740" Různé modely této Conservatory série jsou věrné kopie známých mistrovských nástrojů, které byly vyrobeny významnými výrobci houslí, jako například Antonio Stradivari, nebo Giuseppe Guarneri del Gesů a mnoho dalších. Neuvěřitelná kvalita těchto houslí je činí perfektními na start profesionální kariéry. • Kvalitní dřevo pochází z různých oblastí Evropy • Kopie výborně znějících nástrojů • Dovednosti předních houslových výrobců s dlouholetými zkušenostmi • Vysoká kvalita laku aplikovaného specializovanými pracovníky Tato kritéria jsou jen některé z mnoha kvalit STV750E(S) houslí, které mají. To zaručuje, že každé housle mají svou vlastní osobnost, která byla dosud ten největší problém dovážených nástrojů. Lak založený na bázi oleje následuje barvu i opotřebení originálních antických nástrojů. Všechny STV750E(S) housle jsou ručně vyráběné z evropského žíhaného javorového dřeva, které je použito na zadní desku, luby a krk. Vrchní deska je z výběrového evropského smrku, hmatník, kolíky a podbradek z ebenu. Po domluvě Vám dokážeme housle perfektně nastavit a vybavit jejich kvalitními komponenta jakými jsou struny, kobylka či duše dle vlastního výběru. Při výběru komponentů i samotných houslí rádi pomůžeme a odborně poradíme. Nastavení dělá náš firemní profesionální houslař, který má více než 20 leté zkušenosti s nastavováním smyčcových nástrojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Housle, 4/4 velikost, vyrobené z kvalitního evropského javoru a smrku, model Guarneri del Gesů "Heifetze 1740"

Různé modely této Conservatory série jsou věrné kopie známých mistrovských nástrojů, které byly vyrobeny významnými výrobci houslí, jako například Antonio Stradivari, nebo Giuseppe Guarneri del Gesů a mnoho dalších.
Neuvěřitelná kvalita těchto houslí je činí perfektními na start profesionální kariéry.

• Kvalitní dřevo pochází z různých oblastí Evropy
• Kopie výborně znějících nástrojů
• Dovednosti předních houslových výrobců s dlouholetými zkušenostmi
• Vysoká kvalita laku aplikovaného specializovanými pracovníky

Tato kritéria jsou jen některé z mnoha kvalit STV750E(S) houslí, které mají. To zaručuje, že každé housle mají svou vlastní osobnost, která byla dosud ten největší problém dovážených nástrojů.

Lak založený na bázi oleje následuje barvu i opotřebení originálních antických nástrojů.

Všechny STV750E(S) housle jsou ručně vyráběné z evropského žíhaného javorového dřeva, které je použito na zadní desku, luby a krk. Vrchní deska je z výběrového evropského smrku, hmatník, kolíky a podbradek z ebenu.
Po domluvě Vám dokážeme housle perfektně nastavit a vybavit jejich kvalitními komponenta jakými jsou struny, kobylka či duše dle vlastního výběru. Při výběru komponentů i samotných houslí rádi pomůžeme a odborně poradíme. Nastavení dělá náš firemní profesionální houslař, který má více než 20 leté zkušenosti s nastavováním smyčcových nástrojů.Doplňkové parametry

Kategorie: housle 4|4
Záruka: 2
Velikost: 4 / 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: