Korala Poly Ukes polykarbonátové koncertní ukulele | PUC-30-003

Kód: PUC-30-003
Akce
Značka: Korala
–26 %
59816 korala poly ukes polykarbonatove koncertni ukulele puc 30 003
–26 % 639 Kč 532,50 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Polykarbonátové koncertní ukulele, britská námořní vlajka s lebkou Korala PUC-30 koncertní ukulele (také nazývané "Poly Uku" nebo "Korala Explore"). Může trochu trvat, než si zvyknete na myšlenku, že tělo je děláno z pestrobarevného polykarbonátu, ale PUC-30 hraje a zní skvěle. Barevný design přední desky PUC-30 je skutečně poutavý. Poměr ceny a kvality PUC-30 je mnohem lepší v porovnání s konkurencí s dřevěnými ukulele. Hmatník je litý ABS se začleněnými pražci. Je to lepší než drsné dřevěné hmatníky, které běžně vidět na jiných levných barevných ukulele. Další výhoda hmatníku je, že je přesně vyroben a litý v jednom kuse, tedy nemůže se stát, že by byl špatně položen. Korala PUC-30 je skvělé ukulele pro začátečníky: nízká cena a trvanlivý nástroj. Ladící mechaniky jsou jediná věc co brání PUC-30 plné vodotěsnosti. Zkušení ukulele hráči také zažijí s PUC-30 hodně zábavy. Je možné s ním jednoduše cestovat. Toto ukulele se odchyluje od normálu, ale budete pozitivně překvapeni. Zní skvěle a vypadá skvěle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polykarbonátové koncertní ukulele, britská námořní vlajka s lebkou

Korala PUC-30 koncertní ukulele (také nazývané "Poly Uku" nebo "Korala Explore"). Může trochu trvat, než si zvyknete na myšlenku, že tělo je děláno z pestrobarevného polykarbonátu, ale PUC-30 hraje a zní skvěle.

Barevný design přední desky PUC-30 je skutečně poutavý.

Poměr ceny a kvality PUC-30 je mnohem lepší v porovnání s konkurencí s dřevěnými ukulele.
Hmatník je litý ABS se začleněnými pražci. Je to lepší než drsné dřevěné hmatníky, které běžně vidět na jiných levných barevných ukulele. Další výhoda hmatníku je, že je přesně vyroben a litý v jednom kuse, tedy nemůže se stát, že by byl špatně položen.

Korala PUC-30 je skvělé ukulele pro začátečníky: nízká cena a trvanlivý nástroj. Ladící mechaniky jsou jediná věc co brání PUC-30 plné vodotěsnosti.

Zkušení ukulele hráči také zažijí s PUC-30 hodně zábavy. Je možné s ním jednoduše cestovat.

Toto ukulele se odchyluje od normálu, ale budete pozitivně překvapeni. Zní skvěle a vypadá skvěle.

Doplňkové parametry

Kategorie: koncertní ukulele
Záruka: 2
Typ: koncertní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: