Rudolph kontrabas | RB-234-V

Kód: RB-234-V
Značka: Rudolph
46 900 Kč 39 083,33 Kč bez DPH
Skladem
Kontrabas, 3/4 velikost, tělo z překližky, lihový lak, kvalitní ebenový hmatník, houslový model Překližka používaná na výrobu hudebních nástrojů je speciálně vybírána (tento kontrabas má smrkovou vrchní desku z překližky a žíhanou javorovou zadní desku). Rudolph kontrabasy jsou známé pro jejich výborný zvuk. Po domluvě Vám dokážeme kontrabas perfektně nastavit a vybavit ho kvalitními komponenta jakými jsou struny, kobylka či duše dle vlastního výběru. Při výběru komponentů i samotného kontrabasu rádi pomůžeme a odborně poradíme. Nastavení dělá náš firemní profesionální houslař, který má více než 20 leté zkušenosti s nastavováním smyčcových nástrojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontrabas, 3/4 velikost, tělo z překližky, lihový lak, kvalitní ebenový hmatník, houslový model

Překližka používaná na výrobu hudebních nástrojů je speciálně vybírána (tento kontrabas má smrkovou vrchní desku z překližky a žíhanou javorovou zadní desku).
Rudolph kontrabasy jsou známé pro jejich výborný zvuk.

Po domluvě Vám dokážeme kontrabas perfektně nastavit a vybavit ho kvalitními komponenta jakými jsou struny, kobylka či duše dle vlastního výběru. Při výběru komponentů i samotného kontrabasu rádi pomůžeme a odborně poradíme. Nastavení dělá náš firemní profesionální houslař, který má více než 20 leté zkušenosti s nastavováním smyčcových nástrojů.

Doplňkové parametry

Kategorie: kontrabasy 3|4
Záruka: 2
Materiál hmatníku: eben

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: