Scott Cao Conservatory violoncello | STC750-STA

Kód: STC750-STA
Značka: Scott Cao
79 000 Kč 65 833,33 Kč bez DPH
Skladem
Violoncello, 4/4 velikost, výběrový smrk a velmi dobře žíhaný javor, antický lak, Stainer model Různé modely této Conservatory série jsou založeny na známých antických nástrojích, které byly vyrobeny významnými výrobci houslí, například Antonio Stradivari nebo Giuseppe Guarneri del Gesu, a mnoho dalších. Neuvěřitelná kvalita těchto violoncell je činí perfektními na start profesionální kariéry. • Vysoká kvalita dřeva • Kopie výborně znějících nástrojů • Dovednosti houslových výrobců s dlouholetými zkušenostmi • Vysoká kvalita laku aplikovaného specializovanými pracovníky Tato kritéria jsou jen některé z mnoha kvalit STC750 violoncell, které mají. To zaručuje, že každé violoncello má svou vlastní osobnost, která byla dosud ten největší problém dovážených nástrojů. STC750 budou neuvěřitelně rozvíjet zvuk nástroje a hráči umožní dělání dalších pokroků. Lak založený na bázi oleje následuje barvu i opotřebení originálních antických nástrojů. Také je dostupný varianta s alkoholovým lakem, který dělá antický efekt ještě reálnější (STC750ES). Všechny STV750 violoncella jsou ručně vyráběné z velmi kvalitního žíhaného javorového dřeva, které je použito na zadní desku, luby a krk. Vrchní deska je z evropského smrku; hmatník, kolíky a podbradek z ebenu. Tyto nástroje nemají kompletní vybavení a potřebují zásah zkušeného husliara. Po domluvě Vám dokážeme violoncella perfektně nastavit a vybavit jejich kvalitními komponenta jakými jsou struny, kobylka či duše dle vlastního výběru. Při výběru rádi pomůžeme a odborně poradíme. Nastavení dělá náš firemní profesionální houslař, který má více než 20 leté zkušenosti s nastavováním smyčcových nástrojů. STC750 jsou skutečně profesionální nástroje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Violoncello, 4/4 velikost, výběrový smrk a velmi dobře žíhaný javor, antický lak, Stainer model

Různé modely této Conservatory série jsou založeny na známých antických nástrojích, které byly vyrobeny významnými výrobci houslí, například Antonio Stradivari nebo Giuseppe Guarneri del Gesu, a mnoho dalších.
Neuvěřitelná kvalita těchto violoncell je činí perfektními na start profesionální kariéry.

• Vysoká kvalita dřeva
• Kopie výborně znějících nástrojů
• Dovednosti houslových výrobců s dlouholetými zkušenostmi
• Vysoká kvalita laku aplikovaného specializovanými pracovníky

Tato kritéria jsou jen některé z mnoha kvalit STC750 violoncell, které mají. To zaručuje, že každé violoncello má svou vlastní osobnost, která byla dosud ten největší problém dovážených nástrojů.
STC750 budou neuvěřitelně rozvíjet zvuk nástroje a hráči umožní dělání dalších pokroků.

Lak založený na bázi oleje následuje barvu i opotřebení originálních antických nástrojů.
Také je dostupný varianta s alkoholovým lakem, který dělá antický efekt ještě reálnější (STC750ES).

Všechny STV750 violoncella jsou ručně vyráběné z velmi kvalitního žíhaného javorového dřeva, které je použito na zadní desku, luby a krk. Vrchní deska je z evropského smrku, hmatník, kolíky a podbradek z ebenu. Tyto nástroje nemají kompletní vybavení a potřebují zásah zkušeného husliara.

Po domluvě Vám dokážeme violoncella perfektně nastavit a vybavit jejich kvalitními komponenta jakými jsou struny, kobylka či duše dle vlastního výběru. Při výběru rádi pomůžeme a odborně poradíme. Nastavení dělá náš firemní profesionální houslař, který má více než 20 leté zkušenosti s nastavováním smyčcových nástrojů.

STC750 jsou skutečně profesionální nástroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: violoncella 4|4
Záruka: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: